Interesuje Cię rozpoznawanie mowy?
Poufność
Adresy mailowe wpisane z użyciem tego formularza będą wykorzystywane wyłącznie do okresowego udzielania informacji na temat rozwoju oprogramowania skryBot - rozpoznawanie i dekodowanie mowy po polsku.
Wyślij wiadomość
do przepisywanie.pl

  Konwerter plików AMR do MP3 i WAV online

  Konwertuj bezpłatnie swoje pliki audio z formatu AMR do MP3 lub WAV poniższym konwerterem online. Po prostu wskaż swój plik AMR, wybierz format zapisu, podaj e-mail i kliknij konwertuj. Po przekonwertowaniu AMR pobierz plik MP3 lub WAV z linku lub otrzymasz link do pliku w e-mailu.

 • Wybierz format pliku wyjściowego:


 • Wpisz e-mail: – pole nie jest wymagane ale jeśli wpiszesz adres otrzymasz link do ściągnięcia pliku MP3 lub WAV, ściągnij plik w ciągu 24 godzin od otrzymania.


 • Konwertuj: – kliknięcie wysyła i konwertuje wybrany plik AMR do formatu MP3 lub WAVE. Trzymaj otwarte okno przeglądarki i czekaj aż plik wyśle się do końca i przekonwertuje, po przekonwertowaniu pokaże się link z plikiem do ściągnięcia, lub otrzymasz link na adres e-mail jeśli został wpisany.
 • Wspieramy konwertowanie więcej niż 50ciu źródłowych formatów, również wielokanałowych. Mamy możliwość dzielenia nagrań wideo na osobne ścieżki audio i wideo. Główne formaty to: OGA do MP3, OGG do MP4, AMR do MP3, WMV do MP3, VOB do WMV, VOB do WAV, MOV, PCM, ALAC, EAC-3, FLAC, VMD i wiele innych.

  Przepisywanie nagrań audio po konwersji AMR:
  Jeżeli chcesz wysłać do nas i przepisać plik audio AMR na tekst i na przykład wykorzystać go w sądzie załóż konto klienta prostym formularzem na naszej stronie i wyślij nagranie po zalogowaniu:

  Wysyłanie nagrań i przepisywanie.