Interesuje Cię rozpoznawanie mowy?
Poufność
Adresy mailowe wpisane z użyciem tego formularza będą wykorzystywane wyłącznie do okresowego udzielania informacji na temat rozwoju oprogramowania skryBot - rozpoznawanie i dekodowanie mowy po polsku.
Wyślij wiadomość
do przepisywanie.pl

  Przepisywanie nagrań: napisy do filmów / listy dialogowe.

  Oferujemy:

  • Ręczne tworzenie napisów filmowych z kodami czasowymi w dowolnych formatach.
  • Automatyczne tworzenie napisów do nagrań audio i wideo z edycją przez – Internet www.skrybot.tv.
  • Konwersję kodów czasowych napisów między różnymi formatami.
  • Przeliczanie kodów czasowych.
  Ręczne tworzenie napisów filmowych z kodami czasowymi w dowolnych formatach.

  Oferujemy wyjątkową usługę tworzenia napisów filmowych (także do nagrań audio) w dowolnych formatach wybranych przez klienta. Po przepisaniu napisów z filmu klient sam wybiera format napisów dostosowany do swoich potrzeb i otrzymuje plik docelowy w rządniej formie.

  Przykład filmu z napisami:  Automatyczne tworzenie napisów do nagrań audio i wideo z edycją przez Internet – www.skrybot.tv.

  Wszystko przebiega online dzięki platformie www.skrybot.tv. Dajemy naszym klientom możliwość tworzenia oraz edycji napisów do filmów i ścieżek audio online. Po przepisaniu i edycji napisów można je pobrać w różnych formatach tekstowych oraz w pliku napisów z kodami czasowymi.

  Konwersja kodów czasowych napisów na różne formaty.

  Na życzenie klienta zmienimy format kodów czasowych napisów do plików audio i wideo przy naszego bezpłatnego internetowego konwertera – kalkulatora kodów czasowych napisów filmowych. Jest to bardzo przydatna usługa, jako że różne programy odtwarzają różne formaty plików. Proponowany przez nas Kalkulator Kodów Czasowych przekonwertuje i przepisze napisów do formatu kompatybilnego z Youtube oraz ze stacjonarnymi i komputerowymi odtwarzaczami DVD.

  Przeliczanie kodów czasowych.

  Proponujemy także przeliczanie kodów czasowych w napisach do plików audio i wideo do różnych formatów.

  Można nam zlecić stworzenie i zsynchronizowanie napisów do dowolnego pliku audio i wideo.

  Jeśli jest Ci potrzebna konwersja napisów do innego formatu niż proponowane przez nas lub jeśli masz jakieś pytania dotyczące konwersji napisów, napisz do nas!