Interesuje Cię rozpoznawanie mowy?
Poufność
Adresy mailowe wpisane z użyciem tego formularza będą wykorzystywane wyłącznie do okresowego udzielania informacji na temat rozwoju oprogramowania skryBot - rozpoznawanie i dekodowanie mowy po polsku.
Wyślij wiadomość
do przepisywanie.pl
 • Formularz
  Podmiot odpowiedzialny za Przepisywanie.pl:
  Przepisywanie.pl sp. z o.o.
  Ludna 3a/25
  00-405 Warszawa
  NIP 701 036 95 03
  KRS 0000447694

Przepisywanie nagrań: napisy do filmów / listy dialogowe.

Oferujemy:

 • Ręczne tworzenie napisów filmowych z kodami czasowymi w dowolnych formatach.
 • Automatyczne tworzenie napisów do nagrań audio i wideo z edycją przez – Internet www.skrybot.tv.
 • Konwersję kodów czasowych napisów między różnymi formatami.
 • Przeliczanie kodów czasowych.
Ręczne tworzenie napisów filmowych z kodami czasowymi w dowolnych formatach.

Oferujemy wyjątkową usługę tworzenia napisów filmowych (także do nagrań audio) w dowolnych formatach wybranych przez klienta. Po przepisaniu napisów z filmu klient sam wybiera format napisów dostosowany do swoich potrzeb i otrzymuje plik docelowy w rządniej formie.

Przykład filmu z napisami:Automatyczne tworzenie napisów do nagrań audio i wideo z edycją przez Internet – www.skrybot.tv.

Wszystko przebiega online dzięki platformie www.skrybot.tv. Dajemy naszym klientom możliwość tworzenia oraz edycji napisów do filmów i ścieżek audio online. Po przepisaniu i edycji napisów można je pobrać w różnych formatach tekstowych oraz w pliku napisów z kodami czasowymi.

Konwersja kodów czasowych napisów na różne formaty.

Na życzenie klienta zmienimy format kodów czasowych napisów do plików audio i wideo przy naszego bezpłatnego internetowego konwertera – kalkulatora kodów czasowych napisów filmowych. Jest to bardzo przydatna usługa, jako że różne programy odtwarzają różne formaty plików. Proponowany przez nas Kalkulator Kodów Czasowych przekonwertuje i przepisze napisów do formatu kompatybilnego z Youtube oraz ze stacjonarnymi i komputerowymi odtwarzaczami DVD.

Przeliczanie kodów czasowych.

Proponujemy także przeliczanie kodów czasowych w napisach do plików audio i wideo do różnych formatów.

Można nam zlecić stworzenie i zsynchronizowanie napisów do dowolnego pliku audio i wideo.

Jeśli jest Ci potrzebna konwersja napisów do innego formatu niż proponowane przez nas lub jeśli masz jakieś pytania dotyczące konwersji napisów, napisz do nas!