Interesuje Cię rozpoznawanie mowy?
Poufność
Adresy mailowe wpisane z użyciem tego formularza będą wykorzystywane wyłącznie do okresowego udzielania informacji na temat rozwoju oprogramowania skryBot - rozpoznawanie i dekodowanie mowy po polsku.
Wyślij wiadomość
do przepisywanie.pl

  Przepisywanie nut dla ZAIKS, partytur, melodii, funkcji.

  Przepisywanie.pl oferuje szeroki zakres usług związanych z przepisywaniem nut. Przepisywanie nut to usługa zapewniająca produkt końcowy mający wiele zastosowań, adresowana do adeptów muzyki, kompozytorów, profesjonalistów, ale także do osób znajdujących się też na początku swojej przygody z muzyką, do osób, które nie umieją grać ze słuchu albo nie są jeszcze w stanie zapisać poprawnie utworu czy melodii, którą same wymyśliły. Wystarczy nagrać gwizdaną melodię i wysłać ją do nas, dopiszemy do niej akordy i zaaranżujemy na dowolny skład instrumentalny!

  Rejestracja nut w ZAIKS

  Jednym ze sposobów oficjalnego zgłaszania nut do rejestracji do Stowarzyszenia ZAIKS jest przedstawienie utworu w formie partytury. Dzięki usłudze przepisywania tekstu nutowego nut oferujemy pozyskanie dokładnej partytury w odpowiedniej formie (melodia i funkcje/akordy), Pozyskanie gotowego materiału nutowego staje się bardzo proste. Wyślij do nas nagranie i odbierz zapis nutowy.

  Nuty w formie cyfrowej

  Przepisywanie nut ze słuchu może mieć zastosowanie między innymi w przypadku utraty czy braku możliwości zdobycia konkretnej partytury lub gdy jedyna dostępna partytura istnieje w formie rękopisu, możemy przepisywać tekst nutowy bardzo dokładnie z istniejącymi błędami lub z korekcją błędów wykonania. Przepisywanie.pl oferuje także przepisywanie starych partytur, których dotychczasowy nośnik uległ uszkodzeniu (na przykład w przypadku podarcia, zgniecenia czy pożółknięcia papieru) do postaci cyfrowej: pdf, jpg, tiff.

  Najwyższa jakość usług

  Przepisywanie.pl zapewnia najwyższą jakość oferowanych usług. Przepisywanie tekstów nut z nagrań realizujemy z użyciem specjalistycznego oprogramowanie do odsłuchiwania nagrań ze spowalnianiem odtwarzania dzięki czemu żadna nuta nam nie umknie a nuty zapisujemy programami Finale oraz Sibelius. Partytury i Głosy możemy dostarczyć w postaci plików MUS SIB PDF lub w różnych formatach graficznych jpg tiff, gif, itp., dogodnych dla klienta.
  Przykłady piosenek aranżowanych i przepisywanych są w formie próbek na stronie: zespół muzyczny all Jazz / Bosky Band, zespół muzyczny al Tango, zespół muzyczny Klezmer Orkester, zespół muzyczny Lemonband.

  Wycena

  Każdorazowo wyceniamy pracę na podstawie materiału źródłowego dostarczonego przez klienta.

  Przykłady prac:
  • przepisywanie nagrań do nut dla celów rejestracji w ZAIKS.
  • partytury.
  • melodie z funkcjami.
  • aranżacje – aranżowanie popowe, jazzowe i klasyczne.
  próbka przepisanej solówki Stephanie Valentin - Djangology

  próbka przepisanej solówki Stephanie Valentin - Djangology

  próbka przepisanej solówki Michael Fraser skrzypek All Of Me

  próbka przepisanej solówki Michael Fraser skrzypek All Of Me

  Przepisywane nuty Djangology

  Przepisywane nuty Djangology

  Pisanie aranży zespołowych i orkiestrowych.

  Przepisywanie.pl oferuje pisanie różnych typów aranżacji (kompozycji wprowadzającej zmiany do podstawowej wersji utworu, na przykład na potrzeby innego składu muzycznego), dla różnych adresatów i odnoszące się do różnych stylów muzycznych. Oferujemy także przearanżowywanie, czyli zmianę stylu albo charakteru danego utworów na potrzeby naszych klientów.

  Oferujemy aranże dla:

  • zespołów
  • orkiestr
  Przykłady prac (różne style muzyczne): Aranże na podstawie przepisanych nagrań: Melodia del Corazon, Chopin etiuda E-dur oraz Pan i Pani Smith:
  Melodia del Corazon, Chopin

  Melodia del Corazon, Chopin

  Melodia del Corazon, Chopin etiuda E-dur

  Melodia del Corazon, Chopin etiuda E-dur

  aranż na podstawie tematu z filmu Pani i Pan Smith

  aranż na podstawie tematu z filmu Pani i Pan Smith