Interesuje Cię rozpoznawanie mowy?
Poufność
Adresy mailowe wpisane z użyciem tego formularza będą wykorzystywane wyłącznie do okresowego udzielania informacji na temat rozwoju oprogramowania skryBot - rozpoznawanie i dekodowanie mowy po polsku.
Wyślij wiadomość
do przepisywanie.pl

  Przepisywanie i tłumaczenia.

  Przepisywanie nagrań w innych językach niż polski

  Oferujemy przepisywanie nagrań w języku angielskim. Koszt przepisania strony 1500 znaków w języku angielskim to 21 zł

  Tłumaczenia cennik.

  Podajemy ceny netto za jedną stronę rozliczeniową (tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne: 1 strona rozliczeniowa = 1500 znaków, tłumaczenia przysięgłe: 1 strona rozliczeniowa = 1125 znaków). Do podanych cen w przypadku odbiorców polskich należy doliczyć podatek VAT w wysokości 22%, a w przypadku odbiorców zagranicznych 0%.

  Tłumaczenie z języka angielskiego na język polski:

  • Ekonomiczne 29 zł do 5 stron dziennie
  • Standardowe 42 zł do 8 stron dziennie
  • Szybkie 66 zł powyżej 8 stron dziennie
  • Ekspresowe 114 zł w tym samym dniu

  Tłumaczenie z języka polskiego na język angielski:

  • Ekonomiczne 31 zł do 5 stron dziennie
  • Stadardowe 46 zł do 8 stron dziennie
  • Szybkie 69 zł powyżej 8 stron dziennie
  • Ekspresowe 119 zł w tym samym dniu
  Wyjaśnienie opcji tłumaczeń. Wybór odpowiedniej opcji gwarantuje spełnienie oczekiwań odnośnie terminu i ceny tłumaczenia.

  Tłumaczenie Ekonomiczne.

  Jeśli nie zależy Państwu zbytnio na czasie, oferujemy realizację tłumaczeń w tempie do 5 stron rozliczeniowych dziennie, przy czym minimalny czas realizacji wynosi 7 dni roboczych licząc od dnia przyjęcia zlecenia.

  Tłumaczenie Standardowe

  Termin realizacji tłumaczenia standardowego wynosi do 8 stron rozliczeniowych dziennie licząc od momentu przyjęcia zlecenia. Ten tryb nasi Klienci wybierają najczęściej, ponieważ tłumaczenia o objętości do 8 stron rozliczeniowych są wykonywane z dnia na dzień.

  Tłumaczenie Pilne

  Tłumaczenie Pilne wykonywane jest w tempie powyżej 8 stron rozliczeniowych dziennie licząc od momentu przyjęcia zlecenia, a więc np. 20 stron rozliczeniowych z dnia na dzień.

  Tłumaczenie Ekspresowe

  Opcja zarezerwowana dla Klientów, którzy chcą wykonać tłumaczenie „na wczoraj”, a więc tak szybko jak to możliwe. To tłumaczenia wykonywane w tym samym dniu lub np. 40 stron z dnia na dzień.

  Tłumaczenia przysięgłe

  Podane wyżej ceny dotyczą zarówno tłumaczeń zwykłych, specjalistycznych jak i przysięgłych, ale w przypadku tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych, jedna strona rozliczeniowa ma 1500 znaków, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych 1125 znaków. Do ceny tłumaczenia przysięgłego doliczana jest opłata w wysokości 100 zł netto pokrywająca koszt sporządzenia papierowych dokumentów oraz ich dostarczenia do siedziby Klienta.